Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на GalaXy Gaming форумот Уживајте и пишувајте...

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Видете ги мислењата без одговор
 

Генерално

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Правила на форумот и серверите

Задолжително да се прочитаат правилата :)
22Саб Фед 26, 2011 1:10 am
busteR Правила на серверите
Нема нови мислења

Известувања и контакти

Известувања и контактиДодадете не на мсн за дополнителни информации: Galaxygaming@live.com
34Чет Мар 24, 2011 1:14 pm
busteR Известување до сите админи!
Нема нови мислења

Претставете се.

Претставете се.Тука претставете се себе си (Име-Презиме-Години-Ник н цс- колку време играш цс и сл.) :) GL ^ HF
2047Вто Мај 10, 2011 11:30 pm
koska Pozz od w00d00'tTo MASOVNI SpiNN
Нема нови мислења

Претставете го вашиот клан (тим)

Претставете го вашиот клан (тим)
512Вто Мај 10, 2011 11:09 pm
w00d00'tTo 1kg Prijava na klan
Нема нови мислења

Техничка поддршка

Техничка поддршкаСе што не ви е јасно, или имате предлог или критика за форумот. Тука! :)
38Чет Апр 14, 2011 12:44 pm
busteR Предлог и критика за форумот
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен