Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на GalaXy Gaming форумот Уживајте и пишувајте...

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Видете ги мислењата без одговор
 

GalaXy Serveri

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

GalaXy Public

GalaXy PublicСе за публик серверите (пријава за админ и сл)
667Чет Мај 12, 2011 10:30 pm
busteR Ke ve zamolam da si gi sredite adminite !
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

GalaXy Dust2/Inferno

GalaXy Dust2/InfernoСе за GalaXy Dust2/Inferno
29Пет Мар 25, 2011 11:18 pm
eXtriMe Пријава за админ
Нема нови мислења

Конкурс за АДМИНИ!!

На нашите сервери (Public, DD2 onlY) ќе има конкурс за админи. Прочитајте повеќе ...
13Пон Мар 28, 2011 10:46 pm
busteR Koнкурс за админи
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

GalaXy Cw

GalaXy CwСе за Галакси КланВар серверот
319Пон Мар 21, 2011 11:01 pm
busteR GalaXy Cw Ip ^ Gametracker
Нема нови мислења

Критика и пофалба за серверите

Оставете се што ви се допаѓа и се што не ви се допаѓа на нашите сервери, тука! :)
25Вто Мај 10, 2011 11:18 pm
w00d00'tTo 1kg Predloggggggg :)
Нема нови мислења

UNBAN or BAN

UNBAN or BANДоколку мислите дека сте баниран без причина или според вас некој играч заслужува бан, тука можете да се пожалите :)
834Пет Мај 13, 2011 10:51 pm
GTN ...................... :)
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен