Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Известување !!

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Известување !!   Саб Фед 26, 2011 4:17 pm

Наскоро ќе добиеме и Cw сервер и Public од КГБ хостинг ПРЕМИУМ 32 слота!!
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Известување !!   Пет Мар 04, 2011 8:10 pm

busteR напиша:
Наскоро ќе добиеме и Cw сервер и Public од КГБ хостинг ПРЕМИУМ 32 слота!!

Публик серверот пристигна, во моментов очекуваме да стигни и кланвар серверот Smile
GL ^ HF
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Известување !!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Известувања и контакти-
Отиди до: