Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Здраво од loopback

Go down 
АвторПорака
loopback
Admin
loopback

Posts : 2
Join date : 2011-02-26

ПишувањеПредмет: Здраво од loopback   Саб Фед 26, 2011 10:37 pm

Можи ме знајте од по серверот, ете јас сум Кристијан од Битола другар на дааааалеку прочуениот (ама не кажвам во шо) busteR
иначе имам фејсбук како сите од вас и си го знам пасвордот (yeeeyeyeee Smile ) вие како сте? мавате кантер? и шо монитор имате и од кае купен?
BTW: честит празникот Прочка и ај да се опростиме и да тргниме некој бан, не за друго греота сте Smile
ај доста, толку од мене, другио пат појќе
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Здраво од loopback   Саб Фед 26, 2011 10:40 pm

loopback напиша:
Можи ме знајте од по серверот, ете јас сум Кристијан од Битола другар на дааааалеку прочуениот (ама не кажвам во шо) busteR
иначе имам фејсбук како сите од вас и си го знам пасвордот (yeeeyeyeee Smile ) вие како сте? мавате кантер? и шо монитор имате и од кае купен?
BTW: честит празникот Прочка и ај да се опростиме и да тргниме некој бан, не за друго греота сте Smile
ај доста, толку од мене, другио пат појќе

Добро се претстави нашиот кико и да му кажиме добредојде! xD
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Здраво од loopback   Саб Фед 26, 2011 10:59 pm

busteR напиша:
loopback напиша:
Можи ме знајте од по серверот, ете јас сум Кристијан од Битола другар на дааааалеку прочуениот (ама не кажвам во шо) busteR
иначе имам фејсбук како сите од вас и си го знам пасвордот (yeeeyeyeee Smile ) вие како сте? мавате кантер? и шо монитор имате и од кае купен?
BTW: честит празникот Прочка и ај да се опростиме и да тргниме некој бан, не за друго греота сте Smile
ај доста, толку од мене, другио пат појќе

Добро се претстави нашиот кико и да му кажиме добредојде! xD

хаха кажете најјак е лоопбак ? Very Happy XD

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Здраво од loopback   Чет Апр 14, 2011 12:27 am

loopback напиша:
Можи ме знајте од по серверот, ете јас сум Кристијан од Битола другар на дааааалеку прочуениот (ама не кажвам во шо) busteR
иначе имам фејсбук како сите од вас и си го знам пасвордот (yeeeyeyeee Smile ) вие како сте? мавате кантер? и шо монитор имате и од кае купен?
BTW: честит празникот Прочка и ај да се опростиме и да тргниме некој бан, не за друго греота сте Smile
ај доста, толку од мене, другио пат појќе


чие дете си ти бе Кристијан? xD
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Здраво од loopback   

Вратете се на почетокот Go down
 
Здраво од loopback
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Претставете се.-
Отиди до: