Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Пофалба и критика кон некој админ

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Пофалба и критика кон некој админ   Пон Фед 28, 2011 10:58 pm

Тука оставајте поплаки или пфалби за некои админи (Добар админ, пцуе, вреѓа, спама со бели, дава воте без потреба)...
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
bsR ALLMIGHTYPosts : 9
Join date : 2011-02-27

ПишувањеПредмет: Pofalba   Пон Мар 21, 2011 9:42 pm

I jas licno sum admin ama mislam deka mora da go pofalam turcin kako najredoven admin na serverot se nadevame deka site ke bideme kako nego.. SmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пон Мар 21, 2011 9:46 pm

bsR ALLMIGHTY напиша:
I jas licno sum admin ama mislam deka mora da go pofalam turcin kako najredoven admin na serverot se nadevame deka site ke bideme kako nego.. SmileSmile
Pa najredovnite ke dobijat nagradi Smile

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: xaxaxa   Сре Апр 13, 2011 11:35 pm

busteR напиша:
Тука оставајте поплаки или пфалби за некои админи (Добар админ, пцуе, вреѓа, спама со бели, дава воте без потреба)...

Се Плачам Од Админот со nick " koska " кога игра, Нооогу убо игра, кога седи спец Ноогу досаден е xD
Вратете се на почетокот Go down
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пет Мај 06, 2011 12:48 am

Јас ке се пожалам од papaz. Го убив и си напраи трансфер па тој мене ме уби :@ дај стредите таму
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пет Мај 06, 2011 5:17 pm

Средено.

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Саб Мај 07, 2011 7:07 pm

Мислам дека сликава се кажува, а несмее тоа да се прави за време на игра.


Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Саб Мај 07, 2011 10:51 pm

Ok, sredeno

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Саб Мај 07, 2011 11:21 pm

Мислам дека сликава се кажува Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пофалба и критика кон некој админ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: GalaXy Serveri :: GalaXy Public-
Отиди до: