Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
koska (23)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
GTN (10)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Admin Team I_vote_lcapAdmin Team I_voting_barAdmin Team I_vote_rcap 
Advertisementes

Share
 

 Admin Team

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

Admin Team Empty
ПишувањеПредмет: Admin Team   Admin Team Icon_minitimeПон Фед 28, 2011 11:55 pm

Head Admini:
1.busteR
2.loopback

Vip Admini:
1.Turc1n.pRo*
2.DJ PaPaZz
3.koska
4.[Q].u.i.c.k ^_-

Obicni admini:
1.bsR ALLMIGHTY
2.tazzz-el
3.Angela
5.gLoNdErGraUnd[!]
6.losak
7.lolz
8.^eXtriMe^
9.Glaser
10.Malstrom
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

Admin Team Empty
ПишувањеПредмет: EDIT!   Admin Team Icon_minitimeСре Апр 13, 2011 11:26 pm

ЕДИТИРАЈ и ВМЕТНИ ГИ НОВИТЕ ИЗМЕНИ HА АДМИНИ и ЗНАЈш шо ВЕЛАТ?
they says: ""ЌЕ МУ КАЖАМ НА "busteR" ДА ТИ СКИНИ АДМИН"" мсм СМЕШНО Е Smile ПИшИ Да Не Ме ЃибаАТ МОДРО ЧЕ БИдиТ! Basketball
Вратете се на почетокот Go down
 
Admin Team
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: GalaXy Serveri :: GalaXy Public-
Отиди до: