Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Дарко=3e3HaT <3

Go down 
АвторПорака
3e3HaT

3e3HaT

Posts : 1
Join date : 2011-03-04

ПишувањеПредмет: Дарко=3e3HaT <3   Пет Мар 04, 2011 4:37 pm

Поззз на сите .. се викам Дарко имам 18 год кантер играм ама со мн прекини... позз се гледаме на серверите.
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Дарко=3e3HaT <3   Пет Мар 04, 2011 8:06 pm

3e3HaT напиша:
Поззз на сите .. се викам Дарко имам 18 год кантер играм ама со мн прекини... позз се гледаме на серверите.
позз зезнат Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Дарко=3e3HaT <3
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Претставете се.-
Отиди до: