Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Известување до сите админи!

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Известување до сите админи!   Чет Мар 24, 2011 1:14 pm

Доколку админите не бидат редовени (играат по 30 мин дневно) ќе им бидат тргнати неколку команди, доколку тоа продолжат да го прават во иднина ќе им биде одземен админот.

И, доколку некој админ игра на друг сервер, или има админ на друг сервер
ќе му биде тргнат админот.
[GalaXy Team]

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Известување до сите админи!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Известувања и контакти-
Отиди до: