Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Здраво на сите.

Go down 
АвторПорака
GlaserPosts : 1
Join date : 2011-03-24

ПишувањеПредмет: Здраво на сите.   Пет Мар 25, 2011 12:03 am

Здраво, јас сум Glaser админ сум на сервер, сеа незнам пошто кантер не сум уклучил 2 дена ми беше расипан пц то сеа го симнувам. И така кој ме знае кој не ме знае како што кажав јас сум Glaser.
Вратете се на почетокот Go down
 
Здраво на сите.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Претставете се.-
Отиди до: