Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Klanoy R4M(Respect for macedonia)

Go down 
АвторПорака
MkBuLLeTPosts : 6
Join date : 2011-03-14

ПишувањеПредмет: Klanoy R4M(Respect for macedonia)   Пет Мар 25, 2011 4:52 pm

Hi moj klan e R4M
Leader:R4M*P o p a y*
Znacenje na tagot Respect For Maceonia
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Klanoy R4M(Respect for macedonia)   Пет Мар 25, 2011 4:54 pm

MkBuLLeT напиша:
Hi moj klan e R4M
Leader:R4M*P o p a y*
Znacenje na tagot Respect For Maceonia
ок Smile

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
MarUsH :**Posts : 1
Join date : 2011-04-25
Age : 21

ПишувањеПредмет: Re: Klanoy R4M(Respect for macedonia)   Пон Мај 09, 2011 11:45 pm

Imeto dobro e Very Happy Wink
Вратете се на почетокот Go down
w00d00'tTo 1kgPosts : 7
Join date : 2011-05-08
Age : 21
Location : Macedonia/Veles

ПишувањеПредмет: Re: Klanoy R4M(Respect for macedonia)   Вто Мај 10, 2011 11:08 pm

Popay kako se vikas??
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Klanoy R4M(Respect for macedonia)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Klanoy R4M(Respect for macedonia)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Претставете го вашиот клан (тим)-
Отиди до: