Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Симни македонска кантер

Go down 
АвторПорака
MkBuLLeTPosts : 6
Join date : 2011-03-14

Симни македонска кантер  Empty
ПишувањеПредмет: Симни македонска кантер    Симни македонска кантер  Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 4:54 pm

Македонската кантер мозе да ја симнете Тука
На Македонски се збори и има оружја од CounteR sTrike Source
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 23
Location : Bitola

Симни македонска кантер  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симни македонска кантер    Симни македонска кантер  Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 4:55 pm

супер е кантерот, симнете го и ајде на галакси :DD

_________________
Симни македонска кантер  Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Симни македонска кантер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Counter Strike 1.6 :: Download CS --- P48-
Отиди до: