Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Се што не ви е јасно за форумот...

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Се што не ви е јасно за форумот...   Пет Апр 01, 2011 7:37 pm

Се што не ви е јасно со форумот можете да прашате тука.

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Се што не ви е јасно за форумот...   Чет Апр 14, 2011 3:37 am

Ако се помини повеќе време на форумот 100% сум сигурен дека ќе им биде јасен! xD
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Се што не ви е јасно за форумот...   Чет Апр 14, 2011 12:42 pm

koska напиша:
Ако се помини повеќе време на форумот 100% сум сигурен дека ќе им биде јасен! xD
така е Smile

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Се што не ви е јасно за форумот...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Се што не ви е јасно за форумот...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Техничка поддршка-
Отиди до: