Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Zdravo od spYb0T

Go down 
АвторПорака
spYb0TPosts : 9
Join date : 2011-04-11

ПишувањеПредмет: Zdravo od spYb0T   Пон Апр 11, 2011 11:07 pm

Здраво јас се викам Димитар.. имам 14 години и сум од Охрид. На серв може да ме најдите под следниов ник spYb0T [4] sLLayeRR*
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Zdravo od spYb0T   Вто Апр 12, 2011 12:22 pm

spYb0T напиша:
Здраво јас се викам Димитар.. имам 14 години и сум од Охрид. На серв може да ме најдите под следниов ник spYb0T [4] sLLayeRR*
Добредојде на нашиот гејминг Спајбот Very Happy

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
spYb0TPosts : 9
Join date : 2011-04-11

ПишувањеПредмет: Re: Zdravo od spYb0T   Вто Апр 12, 2011 1:58 pm

Фала фала Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Zdravo od spYb0T   

Вратете се на почетокот Go down
 
Zdravo od spYb0T
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Претставете се.-
Отиди до: