Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Љубопитни фаци!

Go down 
АвторПорака
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Љубопитни фаци!   Сре Апр 13, 2011 4:45 pm

поздрав од "D.K.P." a.k.a "koska" Twisted Evil xD playnig only 4 FUN!


Последната промена е направена од koska на Сре Апр 13, 2011 6:37 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Љубопитни фаци!   Сре Апр 13, 2011 6:19 pm

ok bot Very Happy

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Љубопитни фаци!   Сре Апр 13, 2011 8:08 pm

Сега ќе ме знајте xD
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Љубопитни фаци!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Љубопитни фаци!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Претставете се.-
Отиди до: