Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Predloggggggg :)

Go down 
АвторПорака
GTNPosts : 10
Join date : 2011-04-13

ПишувањеПредмет: Predloggggggg :)   Саб Апр 16, 2011 7:11 pm

Moja preporaka e da se trgne vote za sledna mapa bidejki na serverot se igrat 4 mapi samo .. Dosadno e taka Smile ako se trgne vote barem kje se igrat nekoi novi mapi ne samo dd2 inf ww i nuke
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Predloggggggg :)   Нед Апр 17, 2011 9:01 pm

GTN напиша:
Moja preporaka e da se trgne vote za sledna mapa bidejki na serverot se igrat 4 mapi samo .. Dosadno e taka Smile ako se trgne vote barem kje se igrat nekoi novi mapi ne samo dd2 inf ww i nuke
Размислуваме да го направиме серверот дд2/инферно/вест...
иначе ќе размислам Smile

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
w00d00'tTo 1kgPosts : 7
Join date : 2011-05-08
Age : 21
Location : Macedonia/Veles

ПишувањеПредмет: Re: Predloggggggg :)   Вто Мај 10, 2011 11:18 pm

убав предлог но мразам и админите претеруваат на пример јас ја играм дд2_х2х и иде друг админ незнае дека била и ја пушта а мене векје досадно ми е од мапата дај боже да се напрај тоа со вика ГТН позз
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Predloggggggg :)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Predloggggggg :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: GalaXy Serveri :: Критика и пофалба за серверите-
Отиди до: