Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 Pozz od biRAch0sKY *

Go down 
АвторПорака
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

ПишувањеПредмет: Pozz od biRAch0sKY *   Сре Мај 04, 2011 8:14 pm

Здраво .. Smile Јас сум од Охрид и иам 15 години .. Моето име е Димитар .. А на фб ке ме најдите Dimitar Impossible .. мoj мсн : birach0sky-cs@hotmail.com


GL^HF


Последната промена е направена од biRAch0sKY * на Чет Мај 05, 2011 1:43 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: Pozz od biRAch0sKY *   Сре Мај 04, 2011 9:43 pm

ok dime Smile

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Pozz od biRAch0sKY *
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Претставете се.-
Отиди до: