Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 За тие што ме мислат читер !

Go down 
АвторПорака
syler12Posts : 3
Join date : 2011-05-09

ПишувањеПредмет: За тие што ме мислат читер !   Пон Мај 09, 2011 8:33 pm

ЗНачи играчите ме пукнаа, syler wh, syler wh па ево одлучив да сликам и да ја ставам тука да ја видат сите ево сс па преверете Very Happy

http://www.dodaj.rs/f/1y/yY/2yfQkAUw/denuke0002.png
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
avatar

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: За тие што ме мислат читер !   Вто Мај 10, 2011 12:03 pm

ok e Smile

_________________

[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

avatar

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: За тие што ме мислат читер !   Вто Мај 10, 2011 4:49 pm

  • WH + паник кеј xD
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: За тие што ме мислат читер !   

Вратете се на почетокот Go down
 
За тие што ме мислат читер !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Counter Strike 1.6 :: ScreenShots! :)-
Отиди до: