Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 .............

Go down 
АвторПорака
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

ПишувањеПредмет: .............   Сре Мај 11, 2011 7:11 pm

zsho ban? turchin?
Вратете се на почетокот Go down
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: .............   Чет Мај 12, 2011 2:59 pm

biRAch0sKY * напиша:
zsho ban? turchin?

НАЈВЕРОЈАТНО ЧИТ ИМАШЕ ТИ УКЛУЧЕНО! Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

ПишувањеПредмет: Re: .............   Пет Мај 13, 2011 12:25 am

koska напиша:
biRAch0sKY * напиша:
zsho ban? turchin?

НАЈВЕРОЈАТНО ЧИТ ИМАШЕ ТИ УКЛУЧЕНО! Twisted Evil

SE UKL CHIT PREKU STEAM CS?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: .............   

Вратете се на почетокот Go down
 
.............
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: GalaXy Serveri :: UNBAN or BAN-
Отиди до: