Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на GalaXy Gaming форумот Уживајте и пишувајте...

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
koska (23)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
GTN (10)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
spYb0T (9)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
GalaXy GaminG !! I_vote_lcapGalaXy GaminG !! I_voting_barGalaXy GaminG !! I_vote_rcap 
Advertisementes

GalaXy GaminG
GalaXy Public 193.104.68.7:27053
Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење

Генерално

 
Нема нови мислења

Правила на форумот и серверите

Задолжително да се прочитаат правилата :)
22Саб Фед 26, 2011 1:10 am
busteR Правила на серверите
Нема нови мислења

Известувања и контакти

Известувања и контактиДодадете не на мсн за дополнителни информации: Galaxygaming@live.com
34Чет Мар 24, 2011 1:14 pm
busteR Известување до сите админи!
Нема нови мислења

Претставете се.

Претставете се.Тука претставете се себе си (Име-Презиме-Години-Ник н цс- колку време играш цс и сл.) :) GL ^ HF
2047Вто Мај 10, 2011 11:30 pm
koska Pozz od w00d00'tTo MASOVNI SpiNN
Нема нови мислења

Претставете го вашиот клан (тим)

Претставете го вашиот клан (тим)
512Вто Мај 10, 2011 11:09 pm
w00d00'tTo 1kg Prijava na klan
Нема нови мислења

Техничка поддршка

Техничка поддршкаСе што не ви е јасно, или имате предлог или критика за форумот. Тука! :)
38Чет Апр 14, 2011 12:44 pm
busteR Предлог и критика за форумот

GalaXy Serveri

 
Нема нови мислења

GalaXy Public

GalaXy PublicСе за публик серверите (пријава за админ и сл) GalaXy GaminG !! B_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000
667Чет Мај 12, 2011 10:30 pm
busteR Ke ve zamolam da si gi sredite adminite !
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

GalaXy Dust2/Inferno

GalaXy Dust2/InfernoСе за GalaXy Dust2/Inferno
29Пет Мар 25, 2011 11:18 pm
eXtriMe Пријава за админ
Нема нови мислења

Конкурс за АДМИНИ!!

На нашите сервери (Public, DD2 onlY) ќе има конкурс за админи. Прочитајте повеќе ...
13Пон Мар 28, 2011 10:46 pm
busteR Koнкурс за админи
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

GalaXy Cw

GalaXy CwСе за Галакси КланВар серверот GalaXy GaminG !! Type-460x42_cborder-591F11_ctop-FFAD41_cbottom-E98100_ctext1-000000_ctext2-202743_chighlight-FFCC00
319Пон Мар 21, 2011 11:01 pm
busteR GalaXy Cw Ip ^ Gametracker
Нема нови мислења

Критика и пофалба за серверите

Оставете се што ви се допаѓа и се што не ви се допаѓа на нашите сервери, тука! :)
25Вто Мај 10, 2011 11:18 pm
w00d00'tTo 1kg Predloggggggg :)
Нема нови мислења

UNBAN or BAN

UNBAN or BANДоколку мислите дека сте баниран без причина или според вас некој играч заслужува бан, тука можете да се пожалите :)
834Пет Мај 13, 2011 10:51 pm
GTN ...................... :)

Counter Strike 1.6

 
Нема нови мислења

Download CS --- P48

Download CS --- P48
23Пет Мар 25, 2011 4:55 pm
busteR Симни македонска кантер
Нема нови мислења

Demos ! :)

Demos ! :)Демо од вас или некое интересно демо според вас оставете тука! :)
12Вто Апр 12, 2011 10:46 pm
busteR Demos ...!
Нема нови мислења

ScreenShots! :)

ScreenShots! :)Тука можете да оставите некој интересна слика (сс) од вас или некоја интересна слика според вас... :D
721Вто Мај 10, 2011 4:49 pm
koska За тие што ме мислат читер !
Нема нови мислења

Cs 1.6 - Tutorijali

Cs 1.6 - Tutorijali
13Чет Мар 17, 2011 5:01 pm
busteR Туторијали :)))

Забава ! :D

 
Нема нови мислења

Смешни видеа и слики ! :)

Смешни видеа и слики ! :)Тука оставете некое смешно видео или слика која ке не насмеат до солзи. :''D
39Пон Апр 25, 2011 11:55 pm
AngelA Тепачка! xD
Нема нови мислења

Mузика

MузикаТука оставете некоја ваша омилена песна ...
00
Нема нови мислења

Вицеви xD

Тука оставајте некои смешни вицеви :DDD
00

Канта

 
Нема нови мислења

Канта.

Канта.Се што е непотребно за форумот оди тука! :)
1218Пон Апр 25, 2011 7:45 pm
rGs.CyBeR Prijava za admin za rGs.dIfI.^
GalaXy GaminG !! Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 266 мислења
Постојат b>150 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е MartinMK10
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 22 во Пет Јун 12, 2020 10:46 pm

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: busteR (28)
Legend : [ Administrators ][ Moderators ][ ViP Admini ][ GalaXy Public Admins ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен