Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на GalaXy Gaming форумот Уживајте и пишувајте...

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
koska (23)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
GTN (10)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
spYb0T (9)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
GalaXy Serveri I_vote_lcapGalaXy Serveri I_voting_barGalaXy Serveri I_vote_rcap 
Advertisementes

Видете ги мислењата без одговор
 

GalaXy Serveri

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

GalaXy Public

GalaXy PublicСе за публик серверите (пријава за админ и сл) GalaXy Serveri B_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000
667Чет Мај 12, 2011 10:30 pm
busteR Ke ve zamolam da si gi sredite adminite !
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

GalaXy Dust2/Inferno

GalaXy Dust2/InfernoСе за GalaXy Dust2/Inferno
29Пет Мар 25, 2011 11:18 pm
eXtriMe Пријава за админ
Нема нови мислења

Конкурс за АДМИНИ!!

На нашите сервери (Public, DD2 onlY) ќе има конкурс за админи. Прочитајте повеќе ...
13Пон Мар 28, 2011 10:46 pm
busteR Koнкурс за админи
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

GalaXy Cw

GalaXy CwСе за Галакси КланВар серверот GalaXy Serveri Type-460x42_cborder-591F11_ctop-FFAD41_cbottom-E98100_ctext1-000000_ctext2-202743_chighlight-FFCC00
319Пон Мар 21, 2011 11:01 pm
busteR GalaXy Cw Ip ^ Gametracker
Нема нови мислења

Критика и пофалба за серверите

Оставете се што ви се допаѓа и се што не ви се допаѓа на нашите сервери, тука! :)
25Вто Мај 10, 2011 11:18 pm
w00d00'tTo 1kg Predloggggggg :)
Нема нови мислења

UNBAN or BAN

UNBAN or BANДоколку мислите дека сте баниран без причина или според вас некој играч заслужува бан, тука можете да се пожалите :)
834Пет Мај 13, 2011 10:51 pm
GTN ...................... :)
GalaXy Serveri Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен