Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
koska (23)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
GTN (10)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Advertisementes
GalaXy GaminG !!

GalaXy GaminG !! - Услови за регистрирање


И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.
Ne reklamirajte drugi forumi, sajtovi, warrez, sex i sl.