GalaXy GaminG !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
koska (23)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
GTN (10)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Правила на форумот I_vote_lcapПравила на форумот I_voting_barПравила на форумот I_vote_rcap 
Advertisementes

 

 Правила на форумот

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

Правила на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Правила на форумот   Правила на форумот Icon_minitimeСаб Фед 26, 2011 12:51 am

Добредојдовте на GalaXy Gaming !

Секој кој ке учествува форумот, ќе мора да ги почитува правилата. Секој член кој нема да ги почитува правилата добива соодветна казна.

1. Забрането е спам, flood, непотребно натрупување на постови.

2. Забрането е навреди од верска, национална, политичка, навивачка и друга побуда...

3. Забрането е да се постави било навредливи слики и други материјали кои нема никаква врска со содржината.

4. Забрането е рекламирање на другите сервери и форуми.

5. Забрането е користење на вулгарни изрази/зборови.

6. Забрането е користење на еротски аватари(слики) и објавување на линкови кои водат до такви содржини.

*Модераторите имаат право да избришат тема која се повторува.

*Модераторите имаат право да избришат мислења кои мислат дека не се соодветни.

*Препорачливо е како нов член на нашата заедница секој да отвори нова тема во "Претставување на членовите" и да се претстави пред форумот.

*Препорачливо е да се пишува кирилица.


Форумот служи за размена на мислења и секако дружење.
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Правила на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Правила на форумот и серверите-
Отиди до: