GalaXy GaminG !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
koska (23)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
GTN (10)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Известување !! I_vote_lcapИзвестување !! I_voting_barИзвестување !! I_vote_rcap 
Advertisementes

 

 Известување !!

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

Известување !! Empty
ПишувањеПредмет: Известување !!   Известување !! Icon_minitimeСаб Фед 26, 2011 4:17 pm

Наскоро ќе добиеме и Cw сервер и Public од КГБ хостинг ПРЕМИУМ 32 слота!!
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

Известување !! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Известување !!   Известување !! Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 8:10 pm

busteR напиша:
Наскоро ќе добиеме и Cw сервер и Public од КГБ хостинг ПРЕМИУМ 32 слота!!

Публик серверот пристигна, во моментов очекуваме да стигни и кланвар серверот Smile
GL ^ HF
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Известување !!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Известувања и контакти-
Отиди до: