GalaXy GaminG !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
koska (23)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
GTN (10)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Пофалба и критика кон некој админ I_vote_lcapПофалба и критика кон некој админ I_voting_barПофалба и критика кон некој админ I_vote_rcap 
Advertisementes

 

 Пофалба и критика кон некој админ

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Пофалба и критика кон некој админ   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeПон Фед 28, 2011 10:58 pm

Тука оставајте поплаки или пфалби за некои админи (Добар админ, пцуе, вреѓа, спама со бели, дава воте без потреба)...
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
bsR ALLMIGHTYPosts : 9
Join date : 2011-02-27

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Pofalba   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 9:42 pm

I jas licno sum admin ama mislam deka mora da go pofalam turcin kako najredoven admin na serverot se nadevame deka site ke bideme kako nego.. SmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 9:46 pm

bsR ALLMIGHTY напиша:
I jas licno sum admin ama mislam deka mora da go pofalam turcin kako najredoven admin na serverot se nadevame deka site ke bideme kako nego.. SmileSmile
Pa najredovnite ke dobijat nagradi Smile

_________________
Пофалба и критика кон некој админ Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: xaxaxa   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeСре Апр 13, 2011 11:35 pm

busteR напиша:
Тука оставајте поплаки или пфалби за некои админи (Добар админ, пцуе, вреѓа, спама со бели, дава воте без потреба)...

Се Плачам Од Админот со nick " koska " кога игра, Нооогу убо игра, кога седи спец Ноогу досаден е xD
Вратете се на почетокот Go down
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeПет Мај 06, 2011 12:48 am

Јас ке се пожалам од papaz. Го убив и си напраи трансфер па тој мене ме уби :@ дај стредите таму
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeПет Мај 06, 2011 5:17 pm

Средено.

_________________
Пофалба и критика кон некој админ Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeСаб Мај 07, 2011 7:07 pm

Мислам дека сликава се кажува, а несмее тоа да се прави за време на игра.


Пофалба и критика кон некој админ Dewestwood0012
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeСаб Мај 07, 2011 10:51 pm

Ok, sredeno

_________________
Пофалба и критика кон некој админ Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
biRAch0sKY *Posts : 13
Join date : 2011-05-04

Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitimeСаб Мај 07, 2011 11:21 pm

Мислам дека сликава се кажува Smile


Пофалба и критика кон некој админ Deks

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пофалба и критика кон некој админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалба и критика кон некој админ   Пофалба и критика кон некој админ Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Пофалба и критика кон некој админ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: GalaXy Serveri :: GalaXy Public-
Отиди до: