GalaXy GaminG !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
koska (23)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
GTN (10)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Koнкурс за админи I_vote_lcapKoнкурс за админи I_voting_barKoнкурс за админи I_vote_rcap 
Advertisementes

 

 Koнкурс за админи

Go down 
2 posters
АвторПорака
busteR
Admin
busteR


Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 27
Location : Bitola

Koнкурс за админи Empty
ПишувањеПредмет: Koнкурс за админи   Koнкурс за админи Icon_minitimeСре Мар 16, 2011 9:04 pm

За првите 3 во топ15 (на крајот од месецот) на GalaXy Public #1: 193.104.68.7:27053
следуваат награди:
-Првиот добива админ со неколку команди плус.
-Вториот добива обичен админ.
-Третиот добива имунитет+слот

Побрзајте, се е во ограничени количини.

_______________________________________________________

Пријавите ќе се сметаат за важечки доколку се пријавите 2 дена подоцна
откако завршил месецот.


Последната промена е направена од busteR на Пет Апр 15, 2011 5:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
eXtriMe
Posts : 5
Join date : 2011-03-20

Koнкурс за админи Empty
ПишувањеПредмет: Prijava za admin   Koнкурс за админи Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 10:44 pm

nick ^^eXtriMe^^


Na rankot sum 2 i sum igral 26.38 h
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR


Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 27
Location : Bitola

Koнкурс за админи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Koнкурс за админи   Koнкурс за админи Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 10:46 pm

eXtriMe напиша:
nick ^^eXtriMe^^


Na rankot sum 2 i sum igral 26.38 h
ok
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
Sponsored content

Koнкурс за админи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Koнкурс за админи   Koнкурс за админи Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Koнкурс за админи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Известување до сите админи!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: GalaXy Serveri :: Конкурс за АДМИНИ!!-
Отиди до: