GalaXy GaminG !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
koska (23)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
GTN (10)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Известување до сите админи! I_vote_lcapИзвестување до сите админи! I_voting_barИзвестување до сите админи! I_vote_rcap 
Advertisementes

 

 Известување до сите админи!

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR


Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 27
Location : Bitola

Известување до сите админи! Empty
ПишувањеПредмет: Известување до сите админи!   Известување до сите админи! Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 1:14 pm

Доколку админите не бидат редовени (играат по 30 мин дневно) ќе им бидат тргнати неколку команди, доколку тоа продолжат да го прават во иднина ќе им биде одземен админот.

И, доколку некој админ игра на друг сервер, или има админ на друг сервер
ќе му биде тргнат админот.
[GalaXy Team]
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Известување до сите админи!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Известување !!
» Здраво на сите.
» Koнкурс за админи

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Известувања и контакти-
Отиди до: