GalaXy GaminG !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
koska (23)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
GTN (10)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
spYb0T (9)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_lcapКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_voting_barКАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) I_vote_rcap 
Advertisementes

 

 КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш)

Go down 
АвторПорака
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш)   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeСре Апр 13, 2011 10:36 pm

[img]КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_nuk10[/img]
Ботчево не знаеше дека идам да го колам xD 'Razz'
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus11
Заљубен е во Анне, па ми дојде на нож xD I love you
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Aim_ma11
Е овој е ПРО БОТ! Без зафрканции... affraid
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Aim_ma12
Нож бараше, нож му дадов xD Embarassed
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus12
PRO cе мисли на PROstak! xD
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus13
ПАПАЗ БОТ -.- scratch
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus14
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus15
Конектед го изнервираФ Фкрај она Фкрај xd Twisted Evil
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus17
НОЖ за СМРТ! cheers
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus18
Ботче мало
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus19
Ајде уште едно ноже за Ботчето мало
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus20
НА ПОМИНВАЊЕ!
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus21
ТУКА Е НАЈЈАКОТО koska vs. Angela : ) и и и ја заколиф и убо ми е убо ми е xD
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_inf10
ДВА У ТРИ СЕКУНДИ

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_inf11
На сакање беше ова Smile
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_inf12
На Неќење во гушвите
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_inf13
ЦРНЕЦО ГО ЗАКЛАВ part1
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_inf14
Трчав 132123 метри дур да го заколам
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_inf15
Глондер PRO???
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_inf16
КАСНО ПАЛИ ЛИМЕНКАТА
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_wes10
ПАК НЕКА СТЕКА
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_wes11
Дејан другар ми офца си го колам
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_wes12
Ботчето Ногууу ПлачиТ
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_wes13
АНДРЕЈ Д НОБ!
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_wes14
Името му содржеше повеќе од 26 знаци
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_wes15
ОДМА " /rs "
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_wes16
Хакерчето нешо ми се праеше "PRO" mwah
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_wes17
НОВАЈЛИЈА НА СЕРВЕР
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus22
И ГОРЕ И ДОЛУ НЕШО ИЗВОДЕШЕ part 2 and 3
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus23
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus24
Го Дочекав и лооп на НОЖ
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) De_dus25
МИСЛЕШЕ дЕКа Е ПРО хахахаха

Rolling Eyes А СЕГА ШО ВЕЛИТЕ ЗА КАСАПАНАТА А? Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: Re: КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш)   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeСре Апр 13, 2011 10:40 pm

oo bravo site admini i igraci gi zakla, a mene mozis samo ko ke sum afk da mi klajs noz Very Happy:DD

_________________
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: хехе   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeСре Апр 13, 2011 10:44 pm

busteR напиша:
oo bravo site admini i igraci gi zakla, a mene mozis samo ko ke sum afk da mi klajs noz Very Happy:DD

Брат ретко кога се наоѓаме да играме во исто време или ти си СПЕЦ и на фб ми дремиш, или јас сум СПЕЦ пц-то ми е ОНЛИНЕ xD
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 24
Location : Bitola

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: Re: КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш)   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeСре Апр 13, 2011 10:49 pm

koska напиша:


Брат ретко кога се наоѓаме да играме во исто време или ти си СПЕЦ и на фб ми дремиш, или јас сум СПЕЦ пц-то ми е ОНЛИНЕ xD
haha abe ti drpnav ednas jas tebe noz amane slikav Very Happy:D

_________________
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: Re: КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш)   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeСре Апр 13, 2011 11:09 pm

busteR напиша:

haha abe ti drpnav ednas jas tebe noz amane slikav Very Happy:D


не ме држи меморијата кога слушам дека некој ми акнал нож xD доказите се битни xD

без монтажиии
Вратете се на почетокот Go down
AngelA

AngelA

Posts : 4
Join date : 2011-02-26
Age : 23
Location : Bitola.Macedonia

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: Re: КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш)   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeСре Апр 20, 2011 11:06 am

ТУКА Е НАЈЈАКОТО koska vs. Angela : ) и и и ја заколиф и убо ми е убо ми е xD hahahahahhhahhhahahah :DD


Последната промена е направена од AngelA на Чет Апр 21, 2011 8:33 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: xD   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeСре Апр 20, 2011 11:33 am

AngelA напиша:
Hahahah Very Happy
Лошо е шо те има и тебе овде xD
Вратете се на почетокот Go down
PaPaZz!Posts : 2
Join date : 2011-04-10
Age : 23

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: SS   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeСре Апр 20, 2011 5:29 pm

Br Koska Very Happy ama i jas tebe 2 pati ti iam krcnato noze Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: :)   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 1:40 pm

PaPaZz! напиша:
Br Koska Very Happy ama i jas tebe 2 pati ti iam krcnato noze Very Happy

фала Smile ајде ајде ставајте слики на форум зашто е направен да се посмејме малце xD
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Empty
ПишувањеПредмет: Re: КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш)   КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш) Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
КАСАПАНА by: koska (погледни, можеби ќе се најдеш)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Counter Strike 1.6 :: ScreenShots! :)-
Отиди до: