GalaXy GaminG !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
koska (23)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
GTN (10)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
spYb0T (9)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
За тие што ме мислат читер ! I_vote_lcapЗа тие што ме мислат читер ! I_voting_barЗа тие што ме мислат читер ! I_vote_rcap 
Advertisementes

 

 За тие што ме мислат читер !

Go down 
3 posters
АвторПорака
syler12
Posts : 3
Join date : 2011-05-09

За тие што ме мислат читер ! Empty
ПишувањеПредмет: За тие што ме мислат читер !   За тие што ме мислат читер ! Icon_minitimeПон Мај 09, 2011 8:33 pm

ЗНачи играчите ме пукнаа, syler wh, syler wh па ево одлучив да сликам и да ја ставам тука да ја видат сите ево сс па преверете Very Happy

http://www.dodaj.rs/f/1y/yY/2yfQkAUw/denuke0002.png
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR


Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 27
Location : Bitola

За тие што ме мислат читер ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: За тие што ме мислат читер !   За тие што ме мислат читер ! Icon_minitimeВто Мај 10, 2011 12:03 pm

ok e Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
koska

koska


Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

За тие што ме мислат читер ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: За тие што ме мислат читер !   За тие што ме мислат читер ! Icon_minitimeВто Мај 10, 2011 4:49 pm

  • WH + паник кеј xD
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

За тие што ме мислат читер ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: За тие што ме мислат читер !   За тие што ме мислат читер ! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
За тие што ме мислат читер !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Counter Strike 1.6 :: ScreenShots! :)-
Отиди до: