Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
koska (23)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
GTN (10)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Пријава за админ I_vote_lcapПријава за админ I_voting_barПријава за админ I_vote_rcap 
Advertisementes

Share
 

 Пријава за админ

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeВто Мар 01, 2011 5:39 pm

Услови за админ на кланскиот сервер се: да сте редовен на публик серверот, да организирате миксеви, клански, или доколку сакатe да плаќате контактирајте не на нашиот мсн.
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
lonie3Posts : 1
Join date : 2011-03-01

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Prijava za admin Lonnie^   Пријава за админ Icon_minitimeВто Мар 01, 2011 11:40 pm

Nick: Lonnie^
Age: 14
Location: Kavadarci
Birthday: 12.11 1996
Job/hobbies: Fudbal
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeВто Мар 01, 2011 11:44 pm

lonie3 напиша:
Nick: Lonnie^
Age: 14
Location: Kavadarci
Birthday: 12.11 1996
Job/hobbies: Fudbal
Ok loni да го добиеме серверот ке добиеш админ Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
HACK3R!!Posts : 1
Join date : 2011-02-26

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 12:04 pm

NicK:HACK3R!!

AGE:13

Location:Struga

Birthday:31.07.1997

Job/hobbies: Fudbal
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 12:15 pm

HACK3R!! напиша:
NicK:HACK3R!!

AGE:13

Location:Struga

Birthday:31.07.1997

Job/hobbies: Fudbal

Ok hacker
Да го добиеме срвот ке добиеш админ Smile Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
kiLLeR4ePosts : 1
Join date : 2011-03-03

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:44 am

Nick - kiLLeR4e
age - 13
lokation - BITOLA
Birthday - 21.06.1997
job/hobbies - fudbal
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:54 am

kiLLeR4e напиша:
Nick - kiLLeR4e
age - 13
lokation - BITOLA
Birthday - 21.06.1997
job/hobbies - fudbal
хаха на цв сервер сакаш админ или на публик ?
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
EdisPosts : 1
Join date : 2011-03-08

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 11:42 pm

Nick Edis
Age 14
Location Struga
Brithday 08.03.1997
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeСре Мар 09, 2011 1:54 am

Edis напиша:
Nick Edis
Age 14
Location Struga
Brithday 08.03.1997
Ok edis te znam organiziras cw i mixevi...
Ke dobies admin koga ke stigni serverot Smile

_________________
Пријава за админ Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
sekak0Posts : 4
Join date : 2011-03-08

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: prijava za admin   Пријава за админ Icon_minitimeЧет Мар 10, 2011 9:16 pm

nick : sekak0
godini : 14
kocani
sakam admin zato stoa imam klan nemame server Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ROBANPosts : 1
Join date : 2011-03-12

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeСаб Мар 12, 2011 6:58 pm

"Nick: ROBAN
Age: 13
Location: Prilep
Birthday: 07.02.1998
Job/hobbies: Fudbal
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeСаб Мар 12, 2011 7:53 pm

ROBAN напиша:
"Nick: ROBAN
Age: 13
Location: Prilep
Birthday: 07.02.1998
Job/hobbies: Fudbal
Da dobieme cw ednas.. ! Very Happy

_________________
Пријава за админ Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
FACA UBICAPosts : 5
Join date : 2011-03-13

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: cice!   Пријава за админ Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 5:58 pm


NicK:cice!

AGE:12

Location:Prilep

Birthday:9.02.1999

Job/hobbies: Fudbal
Вратете се на почетокот Go down
eXtriMePosts : 5
Join date : 2011-03-20

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: ^^eXtriMe^^   Пријава за админ Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 9:39 pm

Nick: ^^eXtriMe^^
Age: 14
Location: Kocani
Birthday: 24.1 1997
Job/hobbies: Cs 1.6
Вратете се на почетокот Go down
busteR
Admin
busteR

Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 22
Location : Bitola

Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 1:15 am

eXtriMe напиша:
Nick: ^^eXtriMe^^
Age: 14
Location: Kocani
Birthday: 24.1 1997
Job/hobbies: Cs 1.6
Луѓе чекајте да стигни серверот Very Happy

_________________
Пријава за админ Untitl1303324144
[wow]GL ^ HF[/wow] Very Happy
Add me na FB! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://galaxygaming.macedonianforum.net
Sponsored content
Пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за админ   Пријава за админ Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријава за админ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: GalaXy Serveri :: GalaXy Cw-
Отиди до: