Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленски групиРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
 
koska (23)
 
biRAch0sKY * (13)
 
GTN (10)
 
bsR ALLMIGHTY (9)
 
spYb0T (9)
 
w00d00'tTo 1kg (7)
 
MkBuLLeT (6)
 
eXtriMe (5)
 
Cika TerminatoR (5)
 
Advertisementes

Share | 
 

 pozzzzz Momci :)

Go down 
АвторПорака
GTNPosts : 10
Join date : 2011-04-13

ПишувањеПредмет: pozzzzz Momci :)    Саб Апр 16, 2011 7:17 pm

zz jas sum Dragan iam 13 godini nick GTN i igram cs 5-6 godini Wink
Вратете се на почетокот Go down
koska

koska

Posts : 23
Join date : 2011-04-13
Location : Bitola

ПишувањеПредмет: Re: pozzzzz Momci :)    Нед Апр 17, 2011 12:12 pm

GTN напиша:
zz jas sum Dragan iam 13 godini nick GTN i igram cs 5-6 godini Wink

Dobredojde!
Вратете се на почетокот Go down
 
pozzzzz Momci :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Претставете се.-
Отиди до: