GalaXy GaminG !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Во моментов имаме само Public(32) ClanWar(12) и Dust2/Inferno (26) сервери од КГБ хостинг... Посетете не и забавувајте се :)
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

PLATINUMPLAYCASINO | fx | Poker 770 | casino online | FX
Top posters
busteR (119)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
koska (23)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
biRAch0sKY * (13)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
GTN (10)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
bsR ALLMIGHTY (9)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
spYb0T (9)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
w00d00'tTo 1kg (7)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
MkBuLLeT (6)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
Cika TerminatoR (5)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
eXtriMe (5)
Правила на серверите I_vote_lcapПравила на серверите I_voting_barПравила на серверите I_vote_rcap 
Advertisementes

 

 Правила на серверите

Go down 
АвторПорака
busteR
Admin
busteR


Posts : 119
Join date : 2011-02-26
Age : 27
Location : Bitola

Правила на серверите Empty
ПишувањеПредмет: Правила на серверите   Правила на серверите Icon_minitimeСаб Фед 26, 2011 1:10 am

Ова се правилата на серверите:
-Строго забрането играње со чит
-Забранет пцуење, вреѓање и сл.
-Забранет вреѓање на верски и национални заедници
-Не обвинувај јавно за чит, обвини на админ чет
-Не расправај се со админите
-Не спамај на админ чет
-Не користи бугови на мапите
-Препорачливо е да се игра од стим (p48)

За секое напочитување на правилатa ќе следат санкции !
GL ^ HF Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://galaxygaming.macedonianforum.net
 
Правила на серверите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Правила на форумот

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
GalaXy GaminG !! :: Генерално :: Правила на форумот и серверите-
Отиди до: